Viesību spēles tev un draugiem – Atpūta kopā jautrāk un aizraujošāk!

Twister

Bieži vien mēs vēlamies sarīkot jauku draugu pasēdēšanu un vēlamies izdomāt dažādas aktivitātes, kuras spēs visus aizraut, iepriecināt un gūt milzīgu devu pozitīvisma. Interneta veikalā 220.lv ir pieejams plašs viesību spēļu piedāvājums, kas patiks ikvienai kompānijai. Spēles ir piemērotas dažādiem vecumiem, kā arī ir iespēja izvēlēties spēles pēc to veida. Iespējams, jūsu kompānijai patīk stratēģiskās spēles, bet vēl kādam aktīvākas spēles, kas prasa aktīvu kustēšanos.

Viesību spēļu ieteikumi

Viena no populārākajām viesību spēlēm noteikti ir Twister. Tā ir spēles, kurā nepieciešams uz grīdas uzklāt 1.5m2 paklāju uz kura atzīmēti 4 dažādu krāsu laukumi. Spēles vadītājam nepieciešams griezt veiksmes ratu, liekot spēles dalībniekiem pēc kārtas likt uz attiecīgā krāsu laukuma kāju, roku. Spēle sasien mezglā un uzvar tas, kurš pēdējais paliek kājās. Šī spēle ir domāta sākot no 6 gadiem un to var spēlēt 2 un vairāk cilvēki. Savukārt tiem, kuriem patīk galda spēles, kurās nepieciešams stingrs raksturs un stabila roka, noteikti patiks spēle Tornis. Ir nepieciešams vilkt ārā koka baļķīti tā, lai tornis nesabruktu. Spēlētājs, kurš sabrucina torni, ir zaudējis. Šo spēli var spēlēt sākot no 2 cilvēkiem. Spēli var spēlēt sākot no 7 gadu vecuma.

Savukārt, ja vēlaties arī savā kompānijā ļauties spēlei, kura jau ir aizrāvusi miljonu entuziastu visā pasaulē, noteikti iegādājies Katanu. Spēles dalībnieki šajā spēlē ir kolonizatori, kuri pēc ilgstošiem meklējumiem ir atraduši auglīgo zemi. Spēles gaitā dalībnieki iegūst dažādus vērtīgus izejmateriālus, lai varētu ar tiem tirgoties un būvēt ciemus, ceļus, pilsētas. Viena no labākajām šīs galda spēles pazīmēm ir tā, ka tirdzniecība notiek starp spēles dalībniekiem. Kāds dalībnieks iegūst viena veida materiālus, bet cits cita veida, tāpēc ir nepieciešams ar tiem apmainīties. Lai pārliecinātu pretinieku apmainīties, ir nepieciešams atklāt savu aktierisko talantu, kurš noteikti palīdzēs uzvarēt. Spēlētāju skaits ir 3 līdz 4 dalībnieki, savukārt spēlēt šo spēli var sākot no 10 gadu vecuma.

Ienāc interneta veikalā 220.lv un Tu varēsi atrast vēl daudzas citas viesību spēles ar kurām varēsi iepriecināt savus ciemiņus. Tavi ciemiņi noteikti novērtēs to, ka esi par viņiem parūpējies un sagatavojis dažādas izklaides. Viesību galda spēles bieži vien noder arī atkausētu ledu, kas ir starp cilvēkiem un padarītu atmosfēru daudz brīvāku. Viesību spēles ir arī laba dāvana situācijās, kad nezini, ko dāvināt otram cilvēkam svētkos. Pirms tam noteikti pārliecinies, ka šāda spēle viņam jau nepieder. Interneta veikals 220.lv piedāvā iepirkties jebkurā diennakts laikā un vietā, tāpēc Tev nebūs jāsatraucas par to, līdz cikiem strādā veikali. Ienāc un iegādājies savu viesību spēli jau