velosipēds

Vasaras festivālam piemērots tēls

Vasara – tas ir dažādu festivālu un koncertu laiks, kad steidzam izbaudīt atpūtu pie dabas. Apmeklējot pasākumu, ir svarīgi ne vien izskatīties glīti un sievišķīgi, bet arī justies gana komfortabli un parūpēties par savu veselību, īpaši reizēs, kad esi iecerējusi atpūsties vairākas dienas pēc kārtas. Lai festivāls izvērstos par baudāmu piedzīvojumu, ņem vērā šos vienkāršos padomus.

  • Pirms izvēlies tērpu, rūpīgi izpēti gaidāmās laika prognozes. Latvijas vasara ir gana mānīga – ja vienu nedēļu valda svelme, tad jau nākamajā termometra stabiņš var nokristies krietni virs paredzamās normas. Arī lietus, vējš un negaiss ir bieži sastopama parādība, kas var ievērojami kaitēt noskaņojumam, ja būsi izvēlējusies nepiemērotu apģērbu. Pat tad, ja sinoptiķi sola patīkamus laikapstākļus, nodrošinies ar siltāku jaku un maiņas apģērbu. Ja esi iecerējusi pavadīt nakti brīvā dabā, noteikti parūpējies par papildu drēbēm gadījumā, ja nāksies nosalt vai izmirkt. Lieti noderēs pārnēsājamais lietussargs un lietusmētelis.
  • Dod priekšroku drēbēm, kurās jūties ērti. Gada siltajā laikā lieliska izvēle būs dažādas kleitas un svārki – izvēlies gaisīgus un vieglus patīkama materiāla audumus. Karstākās dienās noteikti atstāj mājās sintētiku, to aizstājot ar dabīgiem materiāliem, piemēram, zīdu vai linu. Pievērs uzmanību tam, lai neizskatītos vulgāri – pārlieku īsi svārki vai šorti vairāk būs piemēroti pludmalei.
  • Sievietes, kā zināms, reti kur dodas bez ietilpīgas rokassomas – daudzām no mums somiņā noglabāts teju viss sadzīvei nepieciešamais. Tomēr, apmeklējot festivālu, apjomīga soma tev sagādās tikai liekas neērtības, neļaujot pilnvērtīgi izbaudot gaidāmo pasākumu. Izvēlies nelielu pāri plecam pārliekamu somiņu, kur salikt tikai pašas svarīgākās lietas, piemēram, mobilo tālruni, naudu un lūpu krāsu, savukārt pārējo bagāžu uzglabā drošā vietā. Ja uz pasākumu dodies ar velosipēdu, ērta alternatīva būs tūristu aprīkojums – pie velosipēda stiprināmi groziņi vai bagāžas nodalījumi, kur izvietot visu vajadzīgo. Bikko riteņu veikalā atrodami gan priekšējie, gan aizmugurējie grozi, kas ļaus ērti novietot visu vajadzīgo, lieki neapkraujoties ar mantām.
  • Izvēloties apavus, esi īpaši piesardzīga. Ņemot vērā to, ka kurpēs nāksies pavadīt vairākas dienas pēc kārtas, tām jābūt īpaši ērtām. Nekādā gadījumā neizvēlies tikko iegādātus apavus – uzberzta tulzna var sabojāt pat pašu labāko pasākumu. Tāpat pievērs uzmanību tam, lai apavi ļauj kājām elpot. Drošības labad ieteicams paņemt līdzi vēl vienu apavu pāri, gadījumā, ja kurpes samirkst vai negaidīti saplīst.
  • Visbeidzot esi piesardzīga, lietojot dekoratīvo kosmētiku. Reti kurš skaistumkopšanas produkts spēj godam izturēt karsto sauli, ilgās atpūtas stundas, negulēto nakti, lietu un citus festivāla laikā sastopamos izaicinājumus. Akcentē savu tēlu ar apģērbu un krāšņām rotām, kosmētikā dodot priekšroku minimālismam. Lielisks vizuālā tēla papildinājums būs dažādas kaklarotas, mākslīgie ziedi, auskari un rokassprādzes, interesants topiņš vai plīvojoši gari svārki. Lai gūtu vēlamo make-up efektu, lieto mitrinošu krēmu, nedaudz pūdera un izcel acis ar ūdensizturīgo skropstu tušu. Atceries, ka dabiskais skaistums vienmēr ir galvenā modes tendence, un pats galvenais ir lieliska atpūta!