Uzdāviniet bērniem ragavas un pavadiet laiku aktīvi!

220.lv-ragavasEsi gatavs Ziemassvētku svinēšanai laicīgi! Sarūpē jau iepriekš Ziemassvētku dekorācijas un veido atbilstošu Ziemassvētku svinēšanas gaisotni. Dažnedažādi Ziemassvētku rotājumi var būt lieliska dāvana bērniem un pieaugušajiem. Kā piemēram, krāsainas Ziemassvētku virtenes, kas būs spilgts rotājums ne tikai eglītes zaros, bet arī dzīvojamās istabās, veidojot siltu un mājīgu gaisotni.

Sagādā pārsteigumu mazajiem Ziemassvētkos

Izplānojot dāvanas pirkšanu jaunākajiem Ziemassvētku svinētājiem, nereti lietderīgas ir attīstošās rotaļlietas un spēles. Par piemēru, modelēšanas plastilīns, attīstošās puzles , dažādi gleznošanas instrumenti utt., kas būs labs palīgs bērna attīstībā. Vecākiem, atsaucot atmiņā bērnību, bieži vien prātā nāk jautrie nobraucieni ar ragavām no ierīkotām piemājas trasēm un kalniņa. Ragavas ir laba Ziemassvētku dāvana mazākajiem Ziemassvētku gaidītājiem. Šobrīd lielā sortimentā ir vairāku dizaina, materiāla un izmēra ragavas dažāda vecuma bērniem:

  • augstvērtīgas plastmasas ragavas ar metāla sliedi, kas uzlabo saķeri ar sniega, ledus virsmu;
  • ragavas ar nolokāmu rokturi;
  • stūrējamās ragavas ar bremzēm;
  • lakota koka ragavas ar atzveltni;
  • ragavas Ābolītis, Zirneklis u.c..

Bērniem dāvanu sarakstos bieži dominē lielākas un mazākas rotaļlietas, tāpēc noderīgi pieturēties pie jau izveidotā plāna. Lego komplekti, spēļu automašīnas ar garāžu, dinozauri u.c. rotaļlietas zēniem. Taču mazajām dāmām var dāvināt meitenīgas mantas: komplekts pašdarinātu rotu radīšanai, lelles, spēļu mūzikas instrumenti un mazā sadzīves tehnika kārumu pagatavošanai (vafeļu, kēksiņu un popkūku panna) kā arī citas dāvanas.

Ziemassvētku dāvanas skolēniem un pusaudžiem

dāvanas Ziemassvētkos skolēniem ir ļoti atšķirīgas no mazu bērnu dāvanu sarakstā pieminētajām. Jaunieši visvairāk grib dažādas kulta lietas, kas ir lielākai daļai viņu vienaudžu.

  • Dāvanas jauniešiem brīvā laika pavadīšanai. Šajā dāvanu grupā var iekļaut tādas ideju dāvanas kā datorspēles, galda spēles, iemīļotā sporta veida aprīkojumu u.c.;
  • Dažādas elektroniskās iekārtas kā datori skolai, skārienjūtīgie telefoni, planšetdatori izlaidei;
  • Dāvanas izklaidei un priekam lielā izvēlē. Sākot ar maziem niekiem kā Gudrais plastilīns, ragavas, rotu darināšanas komplekti un beidzot ar mini fotbola galdu un citām .

Ziemassvētku laikā, iepērkoties internetā, var ieekonomēt gan laiku, gan naudu. Uz Ziemassvētkiem vairākas atlaides populārām precēm, turklāt iespējams pasūtīt preci ar piegādi mājām.