dūmvadi

RGJ dūmvadi – labas cenas un kvalitatīvs produkts

Bieži vien var dzirdēt, ka pircēji ir skeptiski pret Latvijā ražotiem produktiem un precēm un to spēju kvalitātes ziņā līdzināties lielo ārzemju ražotņu piedāvājumam, kas jau iekarojis daudzu valstu patērētāju uzticību. Te gan jāprecizē, ka lielāku uzticību ieguvuši vietējie pārtikas produkti, bet ne apģērbi, sadzīves preces vai pat būvmateriāli.

Joprojām cilvēkiem ir vēlme sekot pasaules tendencēm un izvēlēties pazīstamu ražotāju un zīmolu produkciju. Lai gan ir daudz apņēmīgu vietējo ražotāju, kas neatlaidīgi turpina iekarot vietējo pircēju uzticību, pierādot, ka var piedāvāt augstas kvalitātes preci par gana konkurētspējīgu cenu. Ar vienu šādu ražošanas uzņēmumu man bija tas prieks iepazīties pavisam nesen, kad palīdzēju draugam ar mājas atjaunošanas darbiem.

Draugs meklēja, kur par izdevīgu cenu nopirkt nerūsējošā tērauda caurules, lai uzstādītu jaunus dūmvadus. Viņš palūdza man internetā pameklēt informāciju par firmām un cenām, lai būtu nojausma, uz kuriem būvmateriālu veikaliem ir vērts doties, jo abi bijām aizņemti, tāpēc nebija laika dienām apbraukāt visus pilsētas veikalus. Interneta klejojumos Google meklētājs kā dūmvadiresursu atslēgvārdiem nerūsējoša tērauda caurules piedāvāja arī mājas lapu rgj.lv, atvēru to un sāku pētīt lapā esošo informāciju.

Biju pārsteigts, ka Latvijā ir šāda tērauda cauruļu un dūmvadu ražotne RGJ, kas ar šo rūpalu neatlaidīgi nodarbojas jau desmit gadus. No neliela ģimenes uzņēmuma esot izaugusi nopietna ražotne, kas spēj apkalpot arī lielus objektus un ārzemju pasūtījumus. Pats ražotājs mājas lapā apgalvoja, ka piedāvā augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda produkciju, kas ir ekoloģiska un ilgmūžīga. Mani ļoti interesēja, kādas cenas ir šai produkcijai, jo bieži saskaramies, ka Latvijā ražotai precei ir augstas cenas to nelielā noieta un šaurā tirgus dēļ. Biju izbrīnīts ieraugot, ka nerūsējošā tērauda caurules cena, ko piedāvāja RGJ, ir tiešām laba.

Salīdzinot ar līdz šim internetā atrastajiem piedāvājumiem, RGJ izvirzījās līderos. Pats ražotājs pircējiem draudzīgās cenas skaidroja ar to, ka ar preces izplatīšanu nodarbojas paši, nevis uztic to starpniekiem, kas noteikti krietni paaugstina cenu, lai varētu gūt sev vēlamo peļņu. Vēl kādu brīdi papētīju citus piedāvājumus, bet tā arī neatradu neko saistošu, tāpēc apkopoju četrus labākos piedāvājumus, par kuriem informēt draugu, lai viņš var izdarīt izvēli.

Pēc sarunas par maniem informācijas meklēšanas rezultātiem arī draugs bija patīkami pārsteigts, ka RGJ nerūsējošā tērauda caurules cena ir tik zema, tāda mazumtirdzniecībā reti kur ir atrodama. Bija gan vēl viens līdzīgas cenas piedāvājums, bet tās bija ārzemēs ražotas caurules. Nebija divu domu, ka jāizvēlas vietējā prece, ja tā cenas un kvalitātes ziņā var stāvēt līdzās nopietniem Eiropas tirgus spēlētājiem. Tērauda caurules un dūmvadus no RGJ pasūtījām turpat viņu mājas lapā rgj.lv. Saņēmām arī detalizētu instrukciju un norādes kā droši pašiem uzstādīt visas iegādātās konstrukcijas. Tas mums arī veiksmīgi izdevās. Par RGJ produkcijas kvalitāti paši pārliecinājāmies, arī cenas ziņā izdevās ietaupīt, tāpēc noteikti pie iespējas iesakām uzņēmumu RGJ arī citiem, kas būve, atjauno un remontē.