kredītu apvienošana

Pārāk lieli maksājumi par kredītiem? Veic kredītu apvienošanu un ietaupi

Ne vienmēr mūsu ienākumi ir vienādā līmenī visu laiku, mēdz gadīties, ka kādu periodu pelnām vairāk, kādu mazāk. Tā pagājušajā gadā notika arī ar mani. Strādāju uzņēmumā, kur saņēmu pamatienākumus, bet vēl varēju nopelnīt ar privātajām konsultācijām IT jomā, kurā esmu ieguvis izglītību.

Bet pēdējā gada laikā vairs nevarēju tik daudz laika veltīt šim papildus darbam, jo sievai piedzima mazulis, kuram bija jāvelta laiks un rūpes. Līdz šim biju pieradis, ka vakaros gandrīz nekad neesmu mājās. Sieva nebija mierā ar šādu ģimenes modeli tagad, kad mazulis prasīja daudz enerģijas.

kredītu apvienošanaEs arī vēlējos izveidot emocionālas un tuvas attiecības ar bērnu jau no pirmās viņa dzīves dienas, tāpēc izvēlējos laiku pavadīt ar ģimeni un atteikties no daļas papildienākumu. Lai no tā neciestu ģimenes budžets, es atradu veidu, kā optimizēt esošos izdevumus. Tobrīd es maksāju hipotēku par dzīvokli, auto līzingu un arī patēriņa kredītu, ko izmantoju dzīvokļa labiekārtošanai. Kredītmaksājumi kopā katru mēnesi paņēma lielu daļu ienākumu. Kredītu apvienošana bija labs risinājums, kā šos izdevumus krietni samazināt, lai varētu turpināt nodrošināt ģimenei līdzšinējo dzīves komfortu.

Kredītu apvienošanu veicu pie nebanku aizdevēja „Latvijas Hipotēka”, kas piedāvāja ļoti izdevīgu procentu likmi un līguma nosacījumus. Jau vienas dienas laikā tika izskatīts kredīta pieteikums, kuru apstiprināja. Man izteica labu piedāvājumu, kas bija balstīts tieši manā finanšu situācijā. Jaunais aizdevējs nomaksāja visus manus esošos kredītus un izsniedza vienu jaunu ar izdevīgiem nosacījumiem.

To noformēju uz pieciem gadiem, par ķīlu kļuva mans dzīvoklis. Tagad mani ikmēneša izdevumi par kredītu bija uz pusi mazāki. Tas bija ievērojams ietaupījums. Arī kopējā parāda summa bija samazinājusies, jo pie jaunā aizdevēja saņēmu izdevīgāku procentu likmi. Kredītu apvienošana ir labs veids, kā ietaupīt gan laiku, gan naudu. Kāpēc pārmaksāt, ja varam maksāt mazāk?

Finanšu pasaulē visu laiku ir sīva konkurence, aizdevēji piedāvā arvien izdevīgākus līguma nosacījumus, lai piesaistītu klientus. Un ieguvēji no tā ir klienti, jo var izvēlēties pakalpojumus, kas ļauj viņiem ietupīt savu naudu. Sieva un meita ir priecīgas, ka es tagad daudz vairāk laika pavadu mājās. Darbs un nauda ir vajadzīgi, bet ir jāprot katrā dzīves posmā izvirzīt prioritātes. Un man šobrīd tā ir ģimene.