nauda

Nauda – tā nedara laimīgu, bet var palīdzēt veidot komfortablu dzīvi

Neviens vien cilvēks, kurš jau nodzīvojis garu dzīvi, apstiprinās to, ka tikai nauda laimi nenesīs. Tomēr nevar noliegt, ka nauda ļoti atvieglo dzīvi, sniedz komfortu un ļauj īstenot dažādas ieceres.

nauda Tāpēc ir labi, ja vajadzības gadījumā varam izdevīgi iegūt nepieciešamo naudas summu. Viens no izdevīgiem aizdevumu veidiem ir hipotekārais kredīts, jo tam parasti ir izdevīgāka procentu likme un atmaksas nosacījumi.

Par to varat pārliecināties interneta vietnē latvijashipoteka.lv. Nebanku aizdevējs “Latvijas Hipotēka” nodrošina izdevīgus hipotekārā kredīta aizdevuma nosacījumu.

Kredīts tiek piešķirts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Šo aizdevumu var izmantot dažādiem mērķiem – nekustamā īpašuma iegādei, mājokļa remontam, lielāku pirkumu veikšanai, kredītu apvienošanai.

Nauda dzīves apstākļu uzlabošanai

Lai mēs un mūsu tuvinieki justos labi, nepieciešams pienācīgi nodrošināt visas pamatvajadzības. Vispirms jau tā ir droša, pietiekami plaša un ērta mājvieta, kurā visiem ģimenes locekļiem ir savs stūrītis un ir nodrošinātas vajadzīgās ērtības.

Hipotekārais kredīts var palīdzēt atrisināt neskaidro jautājumu par mājvietu, mūžīgajiem īres dzīvokļiem un pārcelšanos. Ar hipotekārā kredīta palīdzību ģimene beidzot var iegūt savu mājvietu, kas būs gana plaša un komfortabla.

Bet, ja jums jau ir savs īpašums, bet tas nav labiekārtots vai kliedz pēc remonta, tad hipotekārais kredīts var nodrošināt vajadzīgos līdzekļus remontdarbiem un labiekārtošanai.

It īpaši aktuāli tas ir lauku teritorijās, kur ir daudz īpašumu, kuros nav kanalizācijas, ūdensvada un citu ērtību. Bet kārtīgs remonts šos īpašumus var pārvērst īstās pasaku mājās, ko ieskauj skaistas dabas ainavas.

Par romantisku mājiņu laukos sapņo gandrīz katrs, kurš ilgstoši dzīvojis pilsētā. Hipotekārais kredīts ir veids, kā šo sapni var īstenot.

Veiciet lielākus pirkumus

Bet mājvietas iegāde un vides labiekārtošana neatrisina visas pamatvajadzības. Ikdiena prasa daudz izdevumu, daži no tiem var būt lielāki, nekā varam atļauties no regulārajiem ienākumiem. Arī tad palīdzēt var hipotekārais kredīts.

Piemēram, vēlaties iegādāties kurināmo vairākām sezonām, samaksāt par bērna studijām, sarīkot savam absolventam kārtīgu vidusskolas izlaidumu, aizbraukt ilgi izsapņotajā ģimenes ceļojumā vai varbūt ir vajadzība apmaksāt rēķinus par ārstēšanos un kādām medicīniskām manipulācijām.

Vajadzību var būt tiešām daudz, bet tām visām ir ātrs un izdevīgs risinājums. Iedzīvotājiem nav jākrīt panikā un jāķeras pie neizdevīgiem ātrajiem kredītiem.

Daudz saprātīgāk ir izvēlēties ilgtermiņa kredītsaistības ar nelieliem ikmēneša maksājumiem un izdevīgu procentu likmi. Šādas saistības būs vieglāk izpildāmas un neapdraudēs ģimenes finansiālo stabilitāti.

“Latvijas Hipotēkas” aizdevumam var pieteikties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuram ir savs nekustamais īpašums – zeme, māja vai dzīvoklis.

Kredīta pieteikumus izskata jau vienas darba dienas laikā, sniedzot klientam atbildi par pieņemto lēmumu.