MEKLĒJIET IZDEVĪGUS ŽOGU RISINĀJUMUS TVORA.LV!

paneļu sētas, 3d, 2d sētas, žogi tvora.lvSētu izgatavotāju uzņēmums “Tvora” piedāvā īpašuma vajadzībām sētas, ko pielāgot ikvienas privātteritorijas vai pagalma un īpašuma nepieciešamībai. Apskatiet uzņēmuma mājaslapu Tvora.lv. Mūsdienīgi un klasiskā tipa sētu risinājumi, kas jūsu īpašumu aizsargās no neaicinātiem viesiem un sniegs drošuma sajūtu.

Tvora.lv sniedz dažāda veida žogu izveidošanu un uzstādīšanu.

- Skandināvu stila akmens žogi, ko ir iespējams izveidot gan paneļu veidā, gan kolonnu vai atbalsta sienas formā metāliskam vai koka žogam.

- Metāla žogi kas paredz žogam lielu kalpošanas periodu. To stiprina uz betona plaknes, tādējādi lieliski izskatītos ar akmens sētas elementi.

- Klasiska koka sēta privātmājai, klusā rajona birojam, izglītības iestādēmun citām ēkām no augstvērtīgas priedes koksnes . Izraugoties šo variantu, jūs varēsiet izraudzīties dēlīšu pozīciju – vertikālā vai horizontālā pozīcijā.

Lielākas zonas iežogošanai ir ieteicams ir jau Amerikā popularitāti ieguvušais plastmasas žogu variants. Tam ir zemas izmaksas un salīdzinoši vienkārša montāža. PVC žogs ir ar augstu pretestības spēju pret laikapstākļu negatīvo iedarbību un spēj saglabāt labu vizuālo izskatu līdz pat 50 gadiem. Tvora.lv varat piemeklēt iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu sētas. Metāla žogi ļoti labi piemēroti zonas aizsargāšanai no meža dzīvniekiem un nepiederošām personām.

Uzņēmums “Tvora” specializējies ne tikai sētas izgatavošanā, bet arī vairāku vārtu sistēmu izveidē, ko adaptē ikviena klienta nepieciešamībai. Izvēlē automātiskie, bīdāmie un veramie sētas iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī ieejas sētas vārtiņi. Uzņēmuma speciālisti veic arī pagalma, dārza labiekārtošanas darbus, izgatavo akmens frakcijas puķupodus, kas dārzā radīs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par optimāliem sētas risinājumiem pie firmas Tvora.lv profesonāļiem – žogu izgatavošana, uzstādīšana pēc individuāla pasūtījuma - http://www.tvora.lv/lv/produkcija/zogi-setas/panelu-zogi-3d-2d !