Kas ir ātrais kredīts bez maksas?

ātrais kredīts bez maksasPatlaban Latvijā ir vairāki īstermiņu kredītaizdevēju, kas aizdod naudu pāris minūtēs bez maksas.  Ko tad īsti nozīmē ātrais kredīts bez maksas?

Aplūkojot vadošā kredītaizdevēja Smscredit.lv piedāvājumu, redzams, ka ātrais kredīts bez maksas nozīmē, ka persona, kura nepieciešamo aizdevuma summu saņem pirmo reizi, līgumā noslēgtajā laikā kompānijai var atdot bez procentu likmes. Respektīvi, ja klients saņem naudas summu no 5 līdz 200 latiem, tad 30 dienu laikā viņš var atdot tieši tādu pašu summu, kādu saņēma. Saņemot 200 latus, arī jāatdod ir 200 lati.

Lai saņemtu ātro kredītu bez maksas pieteicējam ir jābūt:

  • 20 līdz 75 gadus vecam;
  • Latvijas iedzīvotājam;
  • ar labu kredītvēsturi.

Ātro kredītu bez maksas var saņemt ātri un ērti pāris minūšu laikā. Vispirms nepieciešams reģistrēties kompānijas mājas lapā un pieteikt kredītu, tad jāapstiprina reģistrācija, nosūtot vienu santīmu no sava bankas konta un, visbeidzot, jāgaida apstiprinājums par kredīta piešķiršanu vai atteikumu.

Pieteikt nepieciešamo kredīta summu iespējams trīs veidos:

  • no izveidotā lietotāja profila mājas lapā;
  • nosūtot īsziņu;
  • piezvanot.

Izvēloties kredīta pieteikšanu internetā, jānorāda kredīta summa un atdošanas termiņš un jāapstiprina izvēle, nospiežot „saņemt kredītu” un „apstiprinu”.

Piesakot kredītu ar īsziņas starpniecību, jāievēro šāda secība: LVL summa termiņš parole. Turklāt jāņem vērā, ka pieteikums jāsūta no tā mobilā telefona numura, kurš norādīts reģistrēšanās brīdī. Īsziņa jāsūta uz numuru 157.

Ātro kredītu bez maksas var pieteikt zvanot no jebkura telefona numura. Smscredit.lv tālrunis 67333990 .

Pirmo ātro kredītu bez maksas Smscredit.lv iespējams saņemt līdz 200 latiem atdošanas termiņā līdz vienam mēnesim. Nepieciešamības gadījumā termiņu ir iespējams pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām.