Kā izdevīgas akcijas ļauj ietaupīt naudu ilgtermiņā?

izdevīgas akcijas

Mēs visi zinām, ka pērkot preces vairumā, laika gaitā ir iespējams ietaupīt salīdzinoši lielas naudas summas. Vienīgā problēma ir fakts, ka mums ne vienmēr ir vajadzīgas preces tik lielos apjomos, kā arī, sākotnējās izmaksas tik lieliem pirkumiem varētu būt ne pārāk pievilcīgas.

Risinājums? Grupu akcijas, kas ļauj apvienoties ar virkni citiem pircējiem, lai saņemtu preces ar ievērojamām atlaidēm, ko viens nekad tik izdevīgi nevarētu iegādāties. Dažas no vietnēm piedāvā preci ar izdevīgu atlaidi tikai tad, ja piesakās konkrēts pircēju skaits, pieņemsim, kā minimums ir jāveic 50 pirkumi. Tikmēr citos gadījumos izdevīgas akcijas ir spēkā neatkarīgi no pircēju skaita, bet pati prece ir ierobežotā daudzumā.

Pēdējos gados grupu pirkumu jeb kolektīvās iepirkšanās popularitāte ir strauji pieaugusi un šāda veida darījumi ir izdevīgi ne vien pircējiem, bet arī pārdevējiem. Uz doto brīdi kolektīvās iepirkšanās mājas lapas ir kļuvušas par nozīmīgu interneta iepirkšanās biznesu. Tipiski tajās piedāvā jaunas akcijas ik dienu, izliekot preces ar atlaidēm ierobežotā daudzumā. Tiklīdz pircēji to ir iegādājušies, viņi saņem kuponu par pirkumu ar kuru ir tiesīgi pieprasīt preci no ražotāja.

Kā kolektīvās iepirkšanās portāli piesaista klientus? Spēlējot uz pircēju emocijām, tostarp izpaužas:

  • Steidzamība – piedāvājot konkrēto preci vai pakalpojumu iegādāties ar atlaidi ierobežotā laika periodā;
  • Ekskluzivitāte – piedāvājot iegādāties preces ierobežotā daudzumā, līdz ar to radot ekskluzivitātes sajūtu;
  • Bara instinkts – parasti ar grupu piedāvājumiem var dalīties arī sociālajos tīklos, tādējādi, visticamāk, ietekmējot arī citus iegādāties šo produktu, kamēr tas ir pieejams.

Ko iespējams iegādāties šāda veida akciju ietvaros? Parasti tās ir visdažādākās preces un pakalpojumi, sākot no apģērbiem un aksesuāriem, pārtikas precēm, precēm mājai, līdz pat dažādiem kursiem un nodarbībām, skaistumkopšanas pakalpojumiem u.tml.

Nenoliegsim, ka šādas akcijas piesaista daudz patērētāju. Būtībā tās ir paredzētas ikvienam, kas vēlas iegādāties preces par izdevīgām cenām (bieži vien ar atlaidēm līdz 50% un pat vairāk, atkarībā no piegādātāja noteikumiem) un nevēlas pārmaksāt.

Arī iegādāto preču saņemšana ir salīdzinoši vienkārša. Parasti internetā iegādāto kuponu ir iespējams izprintēt un ar to doties pie ražotāja, lai saņemtu savu pirkumu. Savukārt citos gadījumos iegādātās preces iespējams izņemt konkrētā iepirkšanās portāla preču saņemšanas punktā vai, piemēram, saņemot preces pa pastu vai ar kurjeru.