kredīts nekustamā īpašuma iegādei

Izdevīgi aizdevumi no „Latvijas Hipotēkas”

Kad domājam par iespēju aizņemties naudu lielākiem pirkumiem, neplānotām vajadzībām vai pat nopietnu ideju īstenošanai, pirmais kritērijs kreditētāja izvēlei ir procentu likme, jo tā noteiks, cik daudz naudas klāt pamatsummai jums būs jāatmaksā kreditētājam.

kredīts nekustamā īpašuma iegādeiVienas no zemākajām procentu likmēm dažādiem hipotekārajiem kredītiem ir nebanku aizdevējam „Latvijas Hipotēka”, kas nodrošina izdevīgu pakalpojumu iedzīvotājiem visā Latvijā. Lai paši pārliecinātos par to, cik izdevīgs jums būs „Latvijas Hipotēkas” aizdevums, varat uzmantot mājaslapā www.latvijashipoteka.lv pieejamo kredītu kalkulatoru.

Ar šī kalkulatora palīdzību varēsiet uzzināt sīkāku informāciju par reālām summām dažādiem kredītu veidiem. „Latvijas Hipotēka” izsniedz aizdevumu uz laiku līdz 10 gadiem, bet aizdevuma summa var sasniegt pat 75 % no ķīlā esošā nekustamā īpašuma vērtības.

Kādus kreditēšanas pakalpojumus un kādiem mērķiem piedāvā „Latvijas Hipotēka”? Lasiet tālāk.

Hipotekārais kredīts nekustamā īpašuma iegādei

Hipotekārais kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir ļoti pieprasīts pakalpojums pie „Latvijas Hipotēkas”, jo sava mājokļa iegūšana ir katras ģimenes sapnis. Bet reālās ekonomiskās iespējas nosaka to, ka lielākā daļa to vienkārši var atļauties ne savādāk kā tikai ar hipotekārā kredīta palīdzību.

Tāpēc arī iedzīvotāji meklē tos aizdevējus, kas var piedāvāt izdevīgu procentu likmi, lai mājokļa iegāde prasītu mazākus izdevumus. Nekustamais īpašums ir vērtīgs iegumums visai ģimenei, jo tas ir ilgtermiņa ieguldījums nākotnē, stabilitātē un arī bērnu dzīvēs, jo tas mūs viņu mantojums.

Hipotekārais kredīts mājokļa remontam

Bet hipotekāro kredītu pie „Latvijas Hipotēkas” var iegūt ne tikai mājokļa iegādei, bet arī tā remontam. Ja jums jau ir īpašums, bet tas neatbilst jūsu komforta un drošības prasībām, varat saņemt aizdevumu, lai veiktu vajadzīgos uzlabojumus, remontu, pat lielāku renovāciju.

Latvijā ļoti daudzām ģimenēm ir mantotie īpašumi, kas neatbilst mūsdienu komforta prasībām. Hipotekārais kredīts ir iespēja īpašumu sakārtot, atjaunot tādas svarīgas lietas kā jumtu, logus, ierīkot kanalizāciju, jaunu apkuri.

Vai arī vienkārši veikt kosmētisko remontu, kas varbūt nav bijis jau vairākus gadu desmitus.

Kredītu apvienošana

Vēl viens no aizdevēja pakalpojumiem, ko klienti novērtējuši, ir kredītu apvienošana. Tas ir ātrs un izdevīgs veids, kā uzlabot savu kredītsituāciju, samazināt ikmēneša kredītmaksājumu, arī izvairīties no parādu piedziņas un citām finansiālām problēmām, kas mēdz piemeklēt, ja esam bijuši neapdomīgi, uzņemoties pārāk lielas saistības.

Kredītu apvienošana ir gudrs risinājums, ko jāizmanto jau tad, kad situācija vēl nav kļuvusi pārāk sarežģīta. Jebkurā gadījumā „Latvijas Hipotēkas” speciālisti palīdz klientiem risināt arī nestandarta finansiālās grūtības un piedāvā individuālu attieksmi.

„Latvijas Hipotēka” izsniedz arī aizdevumus citiem mērķiem – lielākiem pirkumiem, negaidītām vajadzībām un citiem izdevumiem, kas klientam var rasties. Tāpēc atliek tikai sazināties ar aizdevēju un uzzināt sev izdevīgāko risinājumu.