Izbrauciens ar kvadraciklu un cita aktīvā atpūta Tavam priekam un labsajūtai!

aktīvā atpūta

Esi aktīvās atpūtas cienītājs, kas brīvdienas velta jaunu iespaidu gūšanai, taču šķiet, ka viss jau ir izbaudīts un aptrūkušās idejas nākamajai nedēļas nogalei? Tad Tev noderēs daži ieteikumi, kas noteikti iedvesmos jauniem piedzīvojumiem!

Izbrauciens ar kvadraciklu

Noķert labu devu adrenalīna ļaus izbrauciens ar kvadraciklu. Turklāt tā ir arī iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Atkarībā no izvēlētā pakalpojuma sniedzēja un piedāvājuma, vari izvēlēties gan dažādu grūtības līmeņu trases, gan brauciena ilgumu. Brauciens ar kvadraciklu var kļūt arī par labu dāvanu ikvienam, kuram patīk aktīvā atpūta – pozitīvi iespaidi garantēti!

Lidojums ar paraplānu

Ja Tavs sapnis ir apskatīt zemi no putna lidojuma, šis ir īstais brīdis to pārvērst īstenībā, izvēloties lidojumu ar paraplānu. Ieskaties piedāvājumu klāstā un izvēlies sev tīkamo laiku, vietu un papildu iespējas.

Brauciens ar veikbordu

Vēlies izbaudīt sauli, vēju un ūdeni pēc iespējas pilnasinīgāk? Tad šis ir piedāvājums tieši Tev! Lai gūtu emocijas, ko sniedz traukšanās ar veikborda dēli, nav vajadzīga ne iepriekšēja pieredze, ne īpaša fiziskā sagatavotība – izvēlies piedāvājumu, kur iekļauta instruktora konsultācija un uzdāvini sev aizraujošu izklaidi!

Peintbola spēle

Ja vēlies izbaudīt aizraujošus mirkļus draugu kompānijā, nosvinēt neaizmirstamu dzimšanas dienu vai kādu citu dzīves notikumu, tad peintbola spēle var kļūt par teicamu izvēli. Pirmkārt, tā patiks abu dzimumu pārstāvjiem, otrkārt – spēlei iespējami dažādi scenāriji un tematiskie uzdevumi, kas izklaidi padarīs vēl interesantāku.

Lidojums ar gaisa balonu

Par neaizmirstamu piedzīvojumu var kļūt arī lidojums ar gaisa balonu. Tā ir iespēja izbaudīt skaistās dabas ainavas un īstu brīvības sajūtu! Lidojums gaisa balonā būs arī skaists pārsteigums kādā īpašā dzīves brīdī, piemēram, kāzu dienā.

Visasdavanas.lv – aktīva atpūta un dāvināšanas prieks

lidojums-ar-gaisa-balonu

Kad esi izvēlējies sev tīkamāko aktivitāti, atliek vien atrast atbilstoša pakalpojuma sniedzēju. Te noteikti talkā nāks interneta plašumi, kas ļaus visu aktuālo informāciju atrast ātri un vienkārši.

Šīs un vēl daudzas citas aktīvās atpūtas iespējas atradīsi arī portālā Visasdavanas.lv. Ieskaties plašajā piedāvājumā un saplāno savas nākamās brīvdienas jau tūlīt!

Turklāt Visasdavanas.lv var noderēt arī tad, ja jādodas uz jubileju un vajadzīga oriģināla dāvana. Šajā interneta vietnē atradīsi dāvanas katrai gaumei un dažādiem dzīves gadījumiem. Lai vieglāk būtu orientēties piedāvājumā, visas dāvanas sakārtotas atsevišķās kategorijās. Savukārt īsto izvēli palīdzēs izdarīt personības tests, kā arī vietnes bloga sadaļā atrodamie padomi.

Ja tuva aktīvā atpūta, ļaujies neaizmirstamiem piedzīvojumiem pats un iedvesmo tiem arī draugus – Visasdavanas.lv palīdzēs Tavu dzīvi padarīt krāsaināku!