Iegādājies vajadzīgās preces interneta veikalā ērti un izdevīgi!

aizkariInterneta veikals 220.lv dod iespēju iegādāties kvalitatīvas un par zemām cenām preces. Teju vairāk nekā 4000 iekārtu un preču sortimentā atradīsi noderīgas preces mājoklim, biroja iekārtas, pagalma darbiem, kā arī hobijam un preces automašīnai. Bagātīgās izvēles iespējās sadzīves tehnika ikdienas lietošanai – kā ledusskapji, elektriskās plītis, tvaika nosūcēji u.c. Ja vēlies noskaidrot ko vairāk, aplūko 220.lv iekārtu un preču katalogu.

Dārzkopības entuziasti atradīs dažādas siltumnīcas stādu audzēšanai, kā arī garšaugiem. Siltumnīcu piedāvājumā gan tuneļveida, gan tradicionālā mājas stila siltumnīcas, arīdzan dažādi piederumi, kas nodrošina labvēlīgu siltumnīcas klimatu stādu audzēšanai. Varēsi pasūtīt arī atsevišķus piederumus, kā, piemēram, siltumnīcas karkasus, armētās plēves u.c. produktus. Toties tiem, kuri grib atjaunot mājas dizainu, daudzveidīgā izvēlē gan gultas veļa, gan arī aizkari. Aizkari ir ne tikai interjera elements, bet tiem ir arī racionāls pielietojums. Piemēram, lai noēnotu istabu no spožās saules gaismas, tāpat arī tumšākā laikā patīkamāk sēdēt istabā ar aizvērtiem aizkariem. Tavai izvēlei aizkari no kokvilnas materiāla, žakarda stila aizkari. Patīkamam miega komfortam nopērc labas kvalitātes gultas veļu. Tavām izvēles iespējām gultas veļa no kokvilnas, satīna, kā arī modernā 3D gultas veļa .

Zināms, ka 220.lv katalogā atrodamas ne tikai dizaina un dārzkopības preces un tehniku, bet tāpat arī sadzīves tehniku un ikdienas lietošanas iekārtas. Kā viena no visvairāk pirktākajām precēm ir planšetdatori. Pirms to nopirkt, izlasi tai pievienoto tehnisko aprakstu. Vērs vērību gan iebūvētās atmiņas lielumam un opcijai to paplašināt, kā arī ierīces ekrāna lielumam, rezolūcijai un procesora darbības efektivitātei. Tavu preču izvēli atvieglos preču vai produktu filtrs, kur var atzīmēt tev svarīgos parametrus. Preču sarakstā varēsi atrast bagātīgu sadzīves tehnikas preču piedāvājumu. Piemēram, pārdošanā ledusskapji no Bosch, Snaige un citām zināmām preču zīmēm. Savukārt gardām maltītēm nepieciešama energoefektīva un multifunkcionāla elektriskā plīts. Ikvienas plīts modeļa informatīvajā aprakstā pārbaudi funkcijas un izvēlies tev vispiemērotāko. Elektriskās plītis ir lietderīgs atbalsts maltītes meistarklasēs.

220.lv mājaslapā tu vari atstāt savu e-pasta adresi, un 220.lv tev darīs zināmu par jaunākajām preču akcijām e-veikalā. Ar interneta veikalu 220.lv veiksmīgi un droši pirkumi. Iegādājies sev nepieciešamo ērti un pārskatāmi un sameklē arī pārsteigumus tuviniekiem, saviem vecākiem u.c. Pasūtītās preces ir iespējams saņemt Latvijas Pasta nodaļās, ar DPD kurjera starpniecību, Post24 pakomātos, kā arī klientu apkalpošanas centrā Rīgā.