Idejas veselīgām Ziemassvētku dāvanām

zemassvetku davanasDecembris ir svētku mēnesis, kurā vieni svētki seko otriem un dāvināšanas prieks turpinās līdz pat janvārim. Gādājot dāvanas saviem mīļajiem, draugiem vai kolēģiem, der atcerēties, ka lielākā dāvana, ko viens otram varam pasniegt ir iespēja būt veseliem, tāpēc piedāvājam jauku un veselīgu Ziemassvētku dāvanu idejas, ar kurām dalījusies aptieku tīkla Apotheka farmaceite Ivanda Krastiņa.

Multivitamīnu komplekss – veselīga un universāla dāvana

Multivitamīnu un minerālvielu komplekss būs piemērota dāvana gan vīriešiem, gan sievietēm. Vitamīnu kompleksi speciāli izveidoti atbilstoši dažādu vecuma grupu vajadzībām. Plašajā vitamīnu klāstā atrodami produkti ādas, matu un nagu skaistumam, vitamīni un minerālvielas sportistiem un cilvēkiem, kas ikdiena piekopj aktīvu dzīvesveidu, kā arī vitamīnu kompleksi kopējai veselībai un imunitātei. Lai izdarīt izvēli būtu vieglāk, tiktu atrast dāvanas saņēmējam piemērotākais variants, pirms vitamīnu iegādes konsultējaties ar farmaceitu.

Zivju eļļa – dāvana, kas nepieciešama teju ikvienam Ziemeļos dzīvojošajam

Zivju eļļa ziemas laikā būtu jālieto teju ikvienam mūsu platuma grādos dzīvojošajam un, ar šādas dāvanas izvēli, nošaut greizi ir gandrīz neiespējami. Dāvanas saņēmējs noteikti būs Jums pateicīgs vairāku mēnešu garumā, jo saņemot organismam nepieciešamās vielas, cilvēks kļūst ne vien veselīgāks, bet arī jūtas labāk. Zivju eļļas kapsulas pieejamas ar dažādiem papildinājumiem, piemēram, C vitamīnu, līdz ar to pastāv iespēja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu un dāvāt vairāk.

Ēteriskās eļļas – īpaša dāvana svētku atmosfēras radīšanai

Ēteriskajām eļļām piemīt daudzas ļoti pozitīvas īpašības. Tās palīdz uzlabot veselību un pašsajūtu, kā arī uzlabo garastāvokli un telpā rada patīkamu atmosfēru. Ja zināma dāvanas saņēmēja gaume, varat izvēlēties tieši viņam atbilstošu ēterisko eļļu, taču, ja nevēlaties kļūdīties vai nav zināms, kādas smaržas patīk konkrētajam cilvēkam, dāviniet eļļas ar šobrīd populārajiem Ziemassvētku aromātiem, piemēram, apelsīna, mandarīna, citrona, kanēļa vai jasmīna aromātu. Ar ēteriskajām eļļām iesmaržināta telpa sniegs pozitīvu pienesumu ikvienam, kas tajā atradīsies, līdz ar to, uzdāvinot šādu dāvanu savam kolēģi vai dzīves biedram, zināmu labumu no tās gūsiet arī pats.

Augu tējas – veselību spēcinoša un garda dāvana

Augu tējas ne vien palīdz sasildīties un relaksēties aukstajos ziemas vakaros, bet arī ir imunitāti un kopējo veselību spēcinošs līdzeklis, kas jau gadsimtiem tiek izmantots gan tautas, gan vispārējā medicīnā. Kā lieliskā un estētiska dāvana varētu kalpot, piemēram, rožu augļu un aveņu tējas vai konkrētajam laika periodam atbilstoši tēju maisījumi. Tā kā dažādiem augiem piemīt dažādas īpašības, kā dāvanu varat sarūpēt tējas no dažādiem augu maisījumiem, kuriem piemīt gan nomierinošas, gan uzmundrinošas īpašības.

Līdzekļi sejas un ķermeņa ādas kopšanai – ideāla dāvana ikvienai dāmai

Dāmas priecāsies par specializētu un kvalitatīvu ķermeņa, sejas un matu kopšanas kosmētiku, kas palīdz ne vien labi izskatīties, bet arī uzlabot kopējo ādas veselības stāvokli un pašsajūtu. Piemērota dāvana varētu būt, piemēram, sejas vai ķermeņa krēms, serums, losjons, kā arī sejas un matu maskas. Aptiekās nopērkami arī produkti ar dabīgu augu ekstraktiem, kā arī kosmētiskie līdzekļi bez smaržvielām un krāsvielām, kas īpaši piemēroti cilvēkiem ar alerģiskām reakcijām. Ja nav zināms dāvanas saņēmējas ādas vai matu tips, kā arī konkrēts rezultāts, ko ar kosmētisko līdzekļu palīdzību būtu vēlams panākt, varat piemeklēt kosmētiku atbilstoši cilvēka vecumam, jo katrā dzīves posmā āda un mati prasa mazliet cita veida rūpes un uzmanību un šie kosmētiskie līdzekļi palīdz tās sniegt.

Automātiskais asinsspiediena mērītājs – labākā dāvana senioriem

Ar automātiskā asinsspiediena mērītāja palīdzību, ikviens seniors var ātri un ērti sekot līdzi savam veselības stāvoklim un jau laikus parūpēties par savu pašsajūtu. Šādu ierīču izmantošana neprasa lieku piepūli un papildus zināšanas, līdz ar to, dāvanu varēs izmantot uzreiz pēc tās saņemšanas un speciāla apmācība nebūs nepieciešama. Vecumdienās asinsspiediena mērījumiem būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība, tādejādi novēršot dažādu slimību attīstību un sliktu pašsajūtu, kas bieži vien ir saistīta ar asinsspiediena novirzēm no normas, tāpēc uzdāvinot asinsspiediena mērītāju, jūs vistiešākajā nozīmē dāvāsiet iespēju parūpēties par savu veselību.