pieaguši

Gulošu pacientu komfortu nodrošinās autiņbikses jeb pamperi

Atrašanās slimības gultā nav nekas patīkams. Ir slimības, no kurām ātri varam atveseļoties un tikt uz kājām, bet ir arī tādas, kas piekaļ pie gultas uz ilgāku laiku.

Un tādos gadījumos aktuāla ir ne tikai piemērota ārstēšanās, bet arī ikdienas vajadzību nodrošināšana, jo gulošam pacientam, kuram ir īslaicīgi vai hroniski funkcionālie traucējumi, nav iespēju pašam pilnvērtīgi parūpēties par savu higiēnu.

Tādos gadījumos rūpes par šo pacientu uzņemas kāds tuvinieks, apmācīta aprūpes persona vai medicīnas personāls. Gulošiem pacientiem palīdz ēst, apģērbties, izmainīt pozu slimības gultā. Vajadzības atkarīgas no slimības veida un ierobežojumiem, kas ir konkrētajam cilvēkam.

Bet pamatā visiem gulošajiem pacientiem ir traucēta iespēja izmantot labierīcības. Tas nozīmē, ka ir jāparūpējas par to, lai viņi tiktu pasargāti no urīna  un citām noplūdēm.

Šādos gadījumos parasti izmanto autiņbikses jeb pamperus pieaugušajiem. Tie sniedz pilnīgu aizsardzību jebkurā situācijā, ļauj saglabāt ādu sausu un veselu.

TENA pamperi pieaugušajiem

Higiēnas preču ražotājs TENA ir viens no līderiem šo preču izgatavošanā un izplatīšanā, jo TENA pordukcija pieejama katrā aptiekā. Tā arī iekļauta valsts kompensējamo medicīnas preču sarakstā.

Tiem pacientiem, kuriem ir hroniskas slimības un gulošs stāvoklis, izsniedz konkrētu apjomu higiēnas līdzekļu, ko apmaksā valsts. Ar ārsta izsniegtu recepti var saņemt pacientam pielāgotas higiēnas preces vajadzīgajā izmērā.

TENA pamperi izgatavoti no īpaši uzsūcoša materiāla, kas spēj urīnu ieslēgt dziļākajos slāņos un novērst arī urīna nepatīkamo aromātu. TENA pamperi ir ērti uzvelkami un noņemami.

Gulošiem pacientiem tas ir ļoti svarīgi, jo aprūpes personām šis pienakums var būt gana apgrūtinošs un sarežģīts. TENA domā gan par pacienta, gan aprūpes personu ērtībām. Pamperi ir ar elastīgām un mīkstām sānu malām, lai nekas nespiestu un nerīvētu.

Maksimāls komforts ir viena no TENA prioritātēm. Tāpat pamperiem var izvēlēties dažādus izmērus un uzsūktspēju. Tas nozīmē, ka TENA pamperi piemēroti ikvienam pacientam.

Uzzini vairāk par aprūpi un pasūti bezmaksas pamperus

TENA ne tikai ražo higiēnas preces urīna nesaturēšanas pacientiem, bet arī izveidojis interneta vietni www.tena.lv, kur pieejama plaša un  noderīga informācija par urīna nesaturēšanu, urīna nesaturēšanas veidiem, to ārstēšanu, faktoriem, kas ietekmē problēmas veidošanos.

Tāpat var saņemt noderīgu informāciju, kas aktuāla parūpes personām. Ja arī jums jārūpējas par gulošu cilvēku un viņa higiēnu, tad padomi un ierosinājumi, kas atrodami tena.lv, būs ļoti noderīgi.

Un, ja vēl nav bijusi iespēja iepazīties ar TENA higiēnas precēm urīna nesaturēšanai, tad mājaslapā ir unikāla iepsēja pasūtīt bezmaksas paraugus, lai izmēģinātu interesējošos higiēnas līdzekļus.

Mājaslapā tikai jānorāda vēlamās preces, pacienta vidukļa apkārtmērs un adrese, uz kuru jānosūta bezmaksas paraugi. Tie tiks ielikti diskrētā iepakojumā un nosūtīti jums uz norādīto adresi.

Pēc tam, kad pārliecināsieties par TENA kvalitāti, produkciju varēsiet iegādāties katrā aptiekā, lai parūpētos, ka slimnieks nepārtraukti saņem labāko aprūpi. Un aprūpētājs ir padomājis arī par savām ērtībām.