Drošs ieguldījums – ekskluzīvi pulksteņi

pulksteņiVairums cilvēku domā, ka dārgi rokas pulksteņi ir vien labas gaumes izpausme, tomēr tas nav viss, ko tie spēj piedāvāt – patiesību sakot, ekskluzīvi pulksteņi ir visai drošs ieguldījums un veids, kā audzēt labklājību! Protams, tas neattiecas uz jebkuru laikrādi, tomēr, ja tev izvēlēties palīdzēs lietpratējs, tava ikdienas sabiedrotā vērtība ar laiku tikai kāps.

Kā tas iespējams? Noslēpums ir iegādāties pulksteni, kam ir ne tikai labs ražotājs, dizains materiāli utt. Svarīgi ir arī tas, lai šis laikrādis nākotnē kļūtu par kolekcionējamu vērtību. Par šādiem pirkumiem tev noteikti rūpīgi pirms tam jāpainteresējas un jāpiesaista rokaspulksteņu vērtēšanas speciālists. Bieži vien lietoti kolekcionējamie pulksteņi jau tagad ir daudz dārgāki nekā zināmo ražotāju jaunākais veikums.

Ja tā padomā, tad veikt ieguldījumus laikrāžu kolekcijā nav nemaz tik slikta ideja. Katrā ziņā ir maz ticams, ka šādas kolekcijas vērtība ar laiku varētu ievērojami kristies. Tieši otrādi – vienmēr ir potenciāls peļņai, un, piedevām, jo lielāks sākotnējais ieguldījums, jo lielāka iespējamā nākotnes peļņa, ja kāds no tavā īpašumā esošajiem modeļiem iegūs vērtību kolekcionāru acīs pēc pieciem līdz desmit gadiem. Šajā gadījumā, visbiežāk jo ilgāk noturēsies, nepārdevis pulksteni, jo lielāks būs ieguvums.

Daudzi slaveni un ietekmīgi vīrieši lepojas ar savām eleganto laikrāžu kolekcijām. Plašāko un veiksmīgāko kolekciju vērtība mērāma miljonos eiro, un tās bieži vien tiek uzglabātas īpaši aizsargātās mājās seifos. Nekas tā neliecina par vīrieša ietekmi un gaumi kā rets, vērtīgs pulkstenis uz rokas. Laika gaitā šī vīrieša aksesuāra nozīme nepavisam nav mazinājusies.

Pirms sāc veidot kolekciju, noteikti veic izpēti par pulksteņiem, kas starp kolekcionāriem iemantojuši lielāko slavu. Par to izdotas veselas grāmatas, arī interneta resursi ir pilni ar informāciju. Jāsaprot, ka, ja vēlies tam pievērsties tiešām nopietni, būs jāapbruņojas ar zināmu devu pacietības un būs jāiepazīst visai apjomīgā dažādu laikrāžu ražošanas vēsture.

Protams, ne mazums eleganto kolekciju īpašnieku regulāri konsultējas ar laikrāžu lietpratējiem, lai iegūtu ieteikumus par nākamo pirkumu kā arī lai aptuveni noteiktu esošās kolekcijas tirgus vērtību. Pavisam noteikti šāds ieguldījums peļņas drošuma ziņā ne ar ko nav sliktāks par ieguldījumu, piemēram, nekustāmajā īpašumā. Piedevām, šāda kolekcija paver plašas iespējas biežāk mainīt rokaspulksteni un pieskaņot to katram ietērpam vai svinīgam gadījumam, biznesa braucienam.