Dažādas dāvanas vīriešiem!

davanuserviss.lv davana virietimAtrast atbilstošu dāvanu vīriešiem – brālim, tētim, draugam vai mīļotajam – sievietēm ir liels pārbaudījums. Vīrieši ir tik daudzpusīgi – sākot ar sporta faniem un aktīvās atpūtas cienītājiem, un beidzot ar darbarūķiem un mājokļa lielsaimniekiem. Tālab bieži vajadzīgās dāvanas meklējumi katru reizi rada jautājumus: vai būs noderīga, patiks, atbildīs viņa interesēm u.tml. Lai nebūtu jānorobežojas ar ierastām dāvanām – kaklasaiti, kreklu vai galējā gadījumā zeķēm-, ielūkojies dāvanu piedāvājumā interneta portālos. Pārsteigumu sološas dāvanas katram vīrietiem!

*Piedzīvojumi ūdenī, uz zemes un debesīs

Lieliska un adrenalīnu veicinoša dāvana vīriešiem, kuriem ātrums ir lielā cieņā, ir aizraujošs brauciens ar kvadraciklu, ar kartingu pa trasi, ātrs rallijmašīnas vai Formula-1 vētrains piedzīvojums. Laba dāvana svētkos draugam būs aktīvās atpūtas pārsteigums. Kā piemēram, šķēršļu takas apmeklējums, spraigs drifta brauciens, amizanta dāvana pastaiga ar Džamperiem jab ātrgaitas zābakiem, stilizēta karikatūra, vai prasmju parbaudīšana aviosimulatorā.

*Dāvana vīrietim brīvdienās un maltītes meistarklasēm

Izvēlies vienu no kulinārijas apmācību kursiem, ēdiena gatavošanas meistarklasēm un sagādā labu pieredzi un jaunas prasmes. Nedēļas nogale kādā no atpūtas namiem vai Latvijas pilīm ar gardām vakariņām un papildus ekstrām dos mierpilnu atpūtu un maksimālu relaksāciju.

*Aktīvas laika pavadīšanas iespējas

Aktīvās atpūtas cienītājiem labi būtu uzdāvināt kādu no ūdens aktivitāšu dāvanām, svaigu un enerģiju attīstošu piedzīvojumu šķēršļu takās, ziemas aktivitātes uz kalna, vai, piemēram, netipiskāku aktivitāti kā šaušanu ar loku.

Ja tomēr apmulsti šajos dāvanu variantos, sagādā dāvanu komplektu. Tur apvienoti dažādi dāvanu varianti, no kuriem vīrs, draugs, kolēģis pats varēs izmantot kā dāvanu. Dāvanu komplekts radīs spilgtas un neaizmirstamas emocijas dzimšanas vai vārda dienā, gada nogales svinībās kā arī pārējos gada svētkos.