dāvanas

Dāvanas saviem draugiem meklēju FromMe.lv

Draugu dzimšanas un vārda dienas ir svēta lieta, ko nekad nedrīkst aizmirst un ignorēt. Pat tad, ja nav iespējas klātienē nosvinēt un apsveikt, vienmēr laikus padomāju par jauku dāvanu. Pēdējās dāvanas ļoti veiksmīgi esmu iegādājusies ar dāvanu servisa FromMe.lv palīdzību.

dāvanasTur var atrast visdažādākās dāvanu kartes pie vairāk nekā 350 uzņēmējiem visā Latvijā. Draugiem pērku aktīvas un aizraujošas dāvanu kartes, kas dod iespēju izmēģināt kaut ko jaunu, vēl nebijušu un pārsteidzošu.

Tā kā visi mani draugi ir azartiski un dzīvespriecīgi cilvēki, vienmēr ir sajūsmā par sagādātajām dāvanām. Ja arī jūs gribat atrast šādas dāvanas, tad ieskatieties mājaslapā FromMe.lv.

Dāvanas svētkiem, jubilejām un īpašiem cilvēkiem

Veidojot dāvanu karšu piedāvājumu, FromMe.lvvadījies pēc tā, lai pārstāvētu pēc iespējas dažādākas kategorijas, svētkus, notikumus un situācijas, kādām var ievajadzēties oriģinālu dāvanu.

Dāvanu servisā varat atrast dāvanas jebkuriem tradicionālajiem un visiem zināmajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, Valentīndienai, Lieldienām, arī tādām īpašām dienām kā kāzas, kristības, saderināšanās, izlaidums. Atradīsiet pat noderīgas dāvanas Mātes dienai, sālsmaizes vai vecmeitu ballītei.

Lai arī cik daudz būtu vajadzību, FromMe.lv būs jau gatavi piedāvājumi, no kuriem izvēlēties. Ar to visu varat iepazīties savā klēpjdatorā, planšetdatorā un arī viedtālrunī, jo tagad jau internets ir pieejams visus, kur dodamies.

Tāpēc varat izmantot kādu brīvi mirkli, kamēr gaidiet pasūtījumu restorānā vai vakarā pie tējas krūzes, skatoties seriālu. FromMe.lv dod izvēles brīvību ne tikai dāvanu izvēlē, bet arī to iegādes vietā un laikā.

Droši norēķini un cenas atbilstības garantija

FromMe.lv ļoti nopietni pievēršas savu klientu datu un norēķinu drošībai. Tāpēc tiek izmantotas tikai uzticamākās datu sistēmas un norēķinu veidi, lai nodrošinātu pilnīgu konfidencialitāti.

FromMe.lv arī reģistrējies visās atbilstošajās institūcijās, kas uzrauga gan elektroniskos norēķinus, gan datu izmantošanu. Vēl FromMe.lv garantē arī dāvanu karšu cenas atbilstību nodrošinātajiem pakalpojumiem. Sadarbība ar uzņēmējiem ir droša, un klienti netiek pakļauti krāpniecības riskam.

Maini un izmanto gada laikā

FromMe.lv dāvanu kartes saņēmējs iegūst lielu izvēles brīvību, jo var savu dāvanu karti izmantot pat vesela gada laika, atrodot ērtāku laiku.

Piemēram, ja esat saņēmis dāvanu karti atpūtai SPA viesnīcā, tad saskaņojiet to ar savu atvaļinājumu vai kādām ērtām brīvdienām.

Ja dāvanu karte tiešām neatbilst saņēmēja interesēm, tad viņam ir iespēja to apmainīt pret kādu citu dāvanu karti no FromMe.lv piedāvājuma tādā pašā summā.

Ja tiešām nevar atrast neko savai gaumei un interesēm piemērotu, ir iespēja dāvanu karti apmainīt arī pret naudu.

Var gadīties, ka dāvinātājs nav uzminējis apsveicamā cilvēka vēlmes,bet šajā gadījumā FromMe.lv vienmēr būs pretimnākošs un palīdzēs atrisināt situāciju.