Daudzveidīgs sporta preču klāsts

sporta preces 1a.lvVeicot pirkumus internetā, varēsi atrast plašā preču klāstā sporta preces dzīvesveidam.

  • Interneta veikals paredz iespēju jebkurā diennakts laikā iegādāties sporta preces teju visiem sporta veidiem. Sporta preces florbolam, galda tenisam, nūjošanai, kā arī vēl citiem sporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
  • Preces treniņu centram, kas atļaus atlasīt sev piemērotāko inventāru. Treniņu centram ir nepieciešami dažādi trenažieri ķermeņa treniņiem, hanteles un svaru stieņi roku treniņiem u.c.
  • Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.

Kur iespējams sameklēt daudzveidīgu sadzīves iekārtu, mobilo telefonu, datortehnikas un sporta preču piedāvājumu? To visu var sameklēt vienuviet – interneta veikalā -, kur preces var iegādāties jebkurā diennakts laikā.

PRECES DZĪVESVIETAS UN OFISA LABIEKĀRTOŠANAI

Mazā, lielā un iebūvējamā sadzīves tehnika plašā piedāvājumā

Interneta veikala plašajā piedāvājuma klāstā var nopirkt sadzīves tehniku vannasistabas un virtuves labiekārtošanai.

  • mazā sadzīves tehnika kā maizes krāsniņas, kafijas automāti, tējkannas u.c. iekārtas;
  • dažādas plītis, ūdens sildītaji, ledusskapji u.c.;
  • un iebūvējamā virtuves tehnika: veļasmašīnas, cepeškrāsnis, plīts virsmas u.c. tehnika virtuves un vannasistabas labiekārtošanai.

Preces un tehnika ofisam

Nodrošini kvalitatīvu ofisa darbību ar nepieciešamā printera izvēli, projektoriem, arī kancelejas precēm .

Plašais interneta veikala piedāvātais preču sortiments piedāvā lielu biroja tehnikas piedāvājumu, sākot ar biroja kancelejas precēm – DVD un CD matricu komplekti utt.-, un arī elektroniskās iekārtas kā printeri, papīra smalcinātāji, skeneri u.c. biroja tehnika.

Digitālo mediju aģentūrām diezgan bieži noder grafiskās planšetes, kurās ērti veidot dizaina skices, klientu pasūtītos logotipus u.tml. grafiskos zīmējumus. Par zemākām cenām biroju tehnikas sortimentā arī biroja telpām vajadzīgie DLP, 3LCD un D-ILA tehnoloģijas projektori no pasaulē atzītiem ražotājiem: Epson, Benq, Dell u.c.

MOBILIE TELEFONI, DATORTEHNIKA UN TELEVIZORI

Telefoni saziņai, darbam un izklaidei

Pērkot mobilo telefonu, vērs vērību ne tikai tā dizainam, bet arī tehniskajiem parametriem. Būtiskākie parametri, pēc kā vadīties, izvēloties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes kapacitāte, kodolprocesoru daudzums, fotokamera un mobilo kodolprocesoru skaits, integrētās atmiņas lielums, savienojumu iespējas un fotokameras pikseļu daudzums. Šobrīd arvien vairāk pērk viedtālruņus – tiem ekrāns reaģē uz pieskārienu. Interneta veikalā vari iegādāties tādu pasaulē atzītu zīmolu kā Nokia, Apple, Samsung u.c. ražotāju modernos skārienjūtīgos.

Online veikals ir ērta platforma, kurā salīdzināt atbilstošo telefonu pēc to parametriem un opcijām.

Datori un aksesuāri

Interneta veikalā plašā sortimentā datortehnika – datori, datoru aksesuāru u.c. preces -  gan personīgajām, gan arī ofisa vajadzībām.. Gan dažādi datori (datorserveri, portatīvie un planšetdatori), aksesuāri (klaviatūras, peles, ārējie cietie diski), kā arī dažādas elektroniskās ierīces – monitori, vebkameras, skaļruņi, austiņas u.c.

Pasaulē atpazīstamāko ražotāju dažāda izmēra televizori mājokļa sajūtas radīšanai

Plānojot mainīt iepriekšējo televizoru pret jaunu, izmanto iespēju apskatīt izvēlētās preces interneta veikala salīdzināšanas lapā. Tur pārredzami var salīdzināt izvēlēto preču tehniskos rādītājus un nopirkt savām vajadzībām atbilstošāko.

Pirms nopirkt televizoru, allaž samērā svarīgi kārtīgi izpētīt būtiskākos rādītājus. Kā pirmais svarīgākais ir ekrāna lielums, ko mēra collās pa ekrāna diagonāli . Lai televizora skatīšanās būtu patīkama, tā lielumam jābūt trīs reizes mazākam par attālumu, no kura ir ieplānots to skatīties. Otrs faktors nosaka attēla detalizāciju un kvalitāti – ekrāna izšķirtspēja. Tā iedalās trīs veidos: HD (720p), Full HD (1080p) un Ultra HD izšķirtspēja..Inovatīvākie televizoru modeļi no LG, Samsung u.c. ražotājiem atbalsta 3D formātu, kas nozīmē telpisku attēlu un video pārraidi. Turklāt arī jaunākā inovācija televizoru ērā ir interneta savienojums, kas to padara ne tikai par raidījumu un programmu skatīšanās elektronisku iekārtu, bet arī par multimediju izklaides centru ar iespēju lasīt populārākos ziņu portālus, komunicēt sociālajos tīklos un lietot vēl vairākas Smart TV aplikācijas.

Interneta veikala piedāvājuma klāstā gan LED, gan Plazmas televizori. Atkarībā no savām vēlmēm un televizora skatīšanās paradumiem, pērc atbilstošāko pēc to funkcijām, pārraidītā attēla kvalitātes un enerģijas taupīšanu.

Pasūti kvalitatīvus trenažierus, televizorus, datortehniku u.c produktus uzticamajā interneta veikalā 1a.lv