Ceļo droši ar Compensa Ceļojuma apdrošināšanu.

ceļojums

Mūsdienās cilvēki katru dienu dodas dažādos garākos vai īsākos ceļojumus. Kāds dodas neaizmirstamās brīvdienās ar ģimeni uz siltajām zemēm, kāds savukārt ikmēneša komandējumā uz biznesa tikšanos. Neatkarīgi no tā uz kuru valsti un uz cik ilgu laiku mēs dodamies šajā ceļojumā, mūs visus interesē tas, lai ceļojuma laikā nenotiktu nekas slikts ar mums un mūsu mantām. Lai būtu pilnīgi drošs, ka būsi pasargāts no negaidītiem izdevumiem saistībā ar dažādiem starpgadījumiem un negadījumiem, iegādājies ceļojuma apdrošināšanu no Compensa. Šī apdrošināšanas polise būs kā labs draugs, vienalga uz kuru valsti Tu dotos.

Apdrošināšanas veidi

Compensa ceļojumu apdrošināšana sedz zaudējumus, kas radīsies dažādās situācijās ceļojuma laikā. Apdrošināšanas polise sedz medicīnisko izdevumus, kas var rasties ceļojumā. Šeit ietilpst, piemēram, zobārstniecības izdevumi, kā arī cietušā nogādāšana uz medicīnas iestādi.Tiks nodrošināta arī cietušās personas nogādāšana atpakaļ uz mītnes zemi, ja radīsies šāda nepieciešamība. Arī par mūsu četrkājajnajiem mīluļiem ir padomāts – ja ceļojuma laikā cietusī persona atradīsies slimnīcā un nebūs pie kā atstāt savu mīluli, tiks segti izdevumi, kas saistīti ar dzīvnieka uzturēšanos dzīvnieku viesnīcā, kā arī ir iespēja nogādāt dzīvnieku atpakaļ uz mītnes zemi, ja radīsies šāda nepieciešamība.

Compensa ceļojumu apdrošināšana paredz arī palīdzības apdrošināšanu. Piemēram, ja ceļojuma laikā apdrošinātā persona pazudīs, tiks segti izdevumi, kas saistīti ar personas atrašanu. Tāpat, ja cietusī persona tiks nogādāta slimnīcā un būs nepieciešams, lai atbrauktu kāds no piederīgajiem, arī šos izdevumus, kas saistīti ar viena tuvinieka ierašanos pie cietušās personas, tiks atlīdzināti. Daudzi ceļotāji ir saskārušies ar bagāžas problēmām, tā mēdz aizkavēties vai arī pazust. Compensa ceļojuma apdrošināšana paredz, ka tiks kompensēti izdevumi, kas saistīti ar pirmās nepieciešamības preču iegādi tādā gadījumā, ja bagāža aizkavēsies.

Jāatgādina, ka arī gadījumā, ja apdrošinātā persona ieradīsies uz reisu, bet tas tiks kāda iemesla dēļ atcelts vai arī aizkavēsies, tiks segti izdevumi, kas būs saistīti ar šo starpgadījumu, piemēram, transporta izdevumu segšana uz un no lidostas, kā arī tēriņi, kas saistīti ar ēdināšanu un apmešanos viesnīcā līdz laikam, kad reiss atkal būs pieejams.

Tev ir iespēja iegādāties Compensa ceļojumu apdrošināšanu internetā.  Tā ir lieliska iespēja, neizejot no mājas, iegādāties ceļojuma apdrošināšanu, lai dotos kārotajā ceļojumā, būtu drošības sajūtu gan Tev, gan arī Taviem draugiem vai tuviniekiem. Lai uzzinātu, cik varētu izmaksāt ceļojuma apdrošināšana, ienāc Compensa mājaslapā, kur varēsi ievadīt visus nepieciešamos datus un uzzināt savas polises cenu. Būs nepieciešams norādīt mērķi ar kādu Tu lido uz noteikto vietu, kā arī dalībnieku skaits. Ievadot visus nepieciešamos datus, dažu sekunžu laikā parādīsies izvēles iespēja. Izvēlies kādu no piedāvājumiem un dodies ceļojumā droši!