BigBank aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu.

bigbank.lv lv naudaĀtri, steidzami un lieki naudas līdzekļi ir bijuši vajadzīgi lielākai daļai no tiem, kas pašlaik lasa šo rakstu. Ko šādās situācijās parasti iesaka darīt? Ir vairāki varianti –palīdzības lūgšana radiem, draugiem vai paziņām, iespēja apsvērt aizdevuma ņemšanu savā bankā, vai arī izmantot kādu no ātro kredītu piedāvājumiem.

Tāpat ir iespēja mēģināt ko ieķīlāt vai pārdot lombardā, vai arī, ja esat automašīnas īpašnieks, mēģināt iegūt aizdevumu pret automašīnas ķīlu. Bet, ja nevēlaties savās finansiālajās problēmās iesaistīt citus un riskēt ar saviem ikmēneša ienākumiem, ir iespējams saņemt aizdevumu pret nekustāmā īpašuma ķīlu pie BigBank!

BigBank aizdevums.

BigBank kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir pieejams sākot no summas, kas nav mazāka pa 1300 eiro. Aizdevuma atmaksa ir ļoti ērta un vienkārša – aizdevums tiek dzēsts veicot ikmēneša maksājumus. Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu ir pieejams uz laiku no 6 -180 mēnešiem. Kādēļ tik ilgs laiks?

Tādēļ, ja tiek ieķīlāts nekustamais īpašums, tad, saprotams, ka aizdevuma summa nav no mazajām, tieši tāpēc, lai nerastos finansiālas problēmas un grūtības maksāt lielus ikmēneša maksājumus, šī summa tiek sadalīta ilgākam laika posmam. Svarīgi, lai aizdevuma pieteicējs būtu Latvijas Republikas pilsonis un būtu vismaz 18 gadu vecs.

Kalkulators.

BigBank mājas lapā ir pieejams aizdevuma kalkulators, kurā var ērti aprēķināt ikmēneša maksājuma lielumu, šādā veidā saprotot, ar kādiem izdevumiem būs nepieciešams rēķināties visu aizdevuma atmaksas laiku.

Banka piedāvā iespēju 70% no aizdevuma summas atmaksāt aizdevuma termiņa beigās, savukārt, atlikumu atmaksāt ar ikmēneša maksājumu palīdzību. Ja rodas problēmas ar šīs summas atmaksu, aizdevuma atmaksas termiņa beigās ir iespējams sagatavot jaunu grafiku atlikušajai summai, kas var būt līdz 70% no aizdevuma kopējās summas.

Kas ir vislabākais? Tas, ka ir iespējams aizdevuma atmaksu sākt tikai no 3. mēneša.

Nodrošinājums.

Piesakoties aizdevumam virs 10 tūkstošiem eiro, kā aizdevuma nodrošinājums kalpo dzīvoklis, māja vai zeme, tātad – nekustamais īpašums. Nekustamajam īpašumam ir jābūt apdrošinātam kādā no aizdevēja akceptētajām apdrošināšanas kompānijām. Aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī pirmstermiņa!