Apkures katlu garantija ar Viadrus

Kad runa ir par mājas apkuri, tad viss atduras pret komfortu, ērtībām un uzticamību. Uzticama un kvalitatīva zīmola apkures katla iegāde, kas nodrošina māju ar siltumu un karstu ūdeni, ir ļoti būtiska. Tomēr, tāpat kā daudzas citas lietas, šie katli ir regulāri jāpārbauda, lai pārliecinātos, ka visi komponenti laika gaitā nav nolietojušies un strādā pareizi. 

Šāda veida apkope var novērst iespējamās problēmas un izvairīties no nevēlamiem traucējumiem, nodrošinot maksimālu centrālās apkures efektivitāti un apkures rēķinu uzturēšanu līdz minimumam. Vienīgais priekšnoteikums – kvalitatīva zīmola katla iegāde.

Viadrus, kas dibināts 1888. gadā un lepojas ar vairāk nekā gadsimtu ilgu pieredzi, ražo vienus no kvalitatīvākajiem apkures katliem. Šī zīmola katli ir vieni no prestižākajiem gan savu funkciju, gan izpildījuma ziņā. Tie ir prasmīgi izstrādāti, lai maksimizētu siltuma pārnesi, būtu pietiekami izturīgi un kalpotu ilgāku dzīves laiku. Tas ir iespējams tāpēc, ka katlu ražošanā tiek izmantots čuguns, kas garantē katla darbu vairākus gadu desmitus, kas ir droša garantija ar Viadrus.

Seko līdzi katla efektivitātei

Papildus atklātiem trūkumiem vai defektiem, katla apskate un apkope var tam ļaut sasniegt maksimālu efektivitāti. Katls, kas nedarbojas ar visu potenciālu, var atstāt redzamu ietekmi uz jūsu enerģijas patēriņa rēķinu. Apkopes laikā tiek pārbaudīti visi katla komponenti un tiek aizstātas daļas, kas vairs nedarbojas kā nākas. Tādējādi atstājot mājās pilnībā funkcionējošu un efektīvu katlu.

Garantija un drošība

Papildus sirdsmieram, apkures katlu vajadzētu ļauj uzstādīt meistariem ne tikai garantijas, bet arī savas drošības pēc. Ja katls nav uzstādīts pareizi vai arī netiek apkopts, tas var novest līdz kaitīgu un pat bīstamu gāzu izdalīšanos. Lai ikdienā nevajadzētu piedzīvot šādas galvassāpēs – katlu jāiegādājas pie meistariem ar visu garantiju.

SIA „Commodus” ir viens no uzņēmumiem, kas piedāvā iegādāties apkures katlus plašā klāstā un kurā strādājošie eksperti palīdzēs izvēlēties pareizo katlu, bet attiecīgie speciālisti veiks to uzstādīšanu. Visi Viadrus katli pie „Commodus” nāk ar vairāku gadu garantiju (atkarībā no katla modeļa), kas dod jums mierīgāku prātu par nākotni un neliek šaubīties par līdzekļu ieguldījumu katla iegādei. Informatīvais e-pasts konsultācijām – info@commodus.lv.

 

Viadrus katli parasti ir viegli kopjami, tiem ir augsta korozijas izturība, pārbaudīta katla konstrukcija, ilgs kalpošanas laiks un plašs jaudas diapazons (atkarībā no modeļa), tāpēc katla iegāde no konkrētā zīmola ir labs ilgtermiņa ieguldījums.